Rok szkolny 2014/2015

dsc02114Na początku wakacji w terminie od 2-9 lipca zostały zorganizowane półkolonie letnie. Uczestniczyły w nich przedszkolaki oraz dzieci szkolne, które podzielono na pięć grup. Odbyły się m. in. zajęcia plastyczne „Malarze plenerowi", tworzono gazetkę „Eko-Siedlewieści", sprzątano najbliższą okolicę a „ Mali badacze przyrody" poszukiwali ciekawostek w terenie. Ponadto dzieci zwiedziły Ośrodek Edukacji Leśnej w Czeszewie, Ośrodek Szkółkarsko-Nasienny w Jarocinie, ZGO, Gospodarstwo Agroturystyczne w Hermanowie, oraz PEWIK. Realizowano też elementy programu profilaktycznego „Spójrz inaczej" (zobacz zdjęcia).

dsc0175725 czerwca grupy przedszkolne zakończyły rok szkolny 2014/2015. Wszystkie dzieci po ciężkiej pracy rozpoczęły podróż na wakacje z wierszami i piosenkami i tańcami o tematyce letniej zachęcającej do radosnego wypoczynku. Większość z maluchów za dwa miesiące powróci w mury placówki, ale już jako pierwszoklasiści (zobacz zdjęcia).

dsc01665W czwartek 25 czerwca odbył się apel podsumowujący dziesięciomiesięczną pracę uczniów. Wielu z naszych wychowanków otrzymało z rąk nauczycieli dyplomy i nagrody za udział w zajęciach pozalekcyjnych, zaangażowanie w pracę samorządu uczniowskiego, systematyczne oszczędzanie w SKO. Dużą satysfakcję mogą mieć uczniowie i ich rodzice, którzy do domu przynieśli niejeden dyplom i nagrodę. Wszystkim dzieciom gratulujemy i zachęcamy do dalszego angażowania się w nowym roku szkolnym (zobacz zdjęcia).

dsc01374Przedszkolaki kolejny raz z Kubusiem poznawały tajemnice i ciekawostki na temat natury. Tematem majowego spotkania były owoce i warzywa, które jak wiedzą już najmłodsi są zdrowe, ale też smaczne. Maluchy wybierały swoje ulubione warzywa, owoce oraz dowiedziały się gdzie rosną takie smakołyki. Oczywiście nie zabrakło zabaw ruchowych oraz plastycznych (zobacz zdjęcia).

E - Dziennik

E-dziennik

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1

Wczoraj 1

W tym miesiącu 157

Razem 15944

Nadanie imienia Jana Pawła II

tlovideo

Nasza szkoła na mapie