Rok szkolny 2015/2016

p321034921 marca w naszej szkole zaroiło się od bocianów, motyli, jaskółek, biedronek, pszczółek, żabek, krokusów, żonkili, tulipanów i skowronków. W tym dniu, bowiem zarówno przedszkolaki jak i uczniowie nosili jedną z wyżej wymienionych nazw. Każda z grup oprócz elementu symbolizującego nazwę zwierzątka lub roślinki, którą wylosowała musiała również wymyślić swój okrzyk. Poza tym odbył się również konkurs "Mam talent". Chętne dzieci mogły zaprezentować się w śpiewie, tańcu, recytacji i innych zdolnościach, którymi chciały się pochwalić. Po wszystkich emocjonujących występach we wspólnym przemarszu przeszliśmy z Marzanną po ulicach Siedlemina. Było głośno i wesoło, bo towarzyszyła nam muzyka wygrywana na akordeonie i skrzypcach. Po powrocie na boisko szkolne spaliliśmy Marzannę i oficjalnie przy pieczeniu kiełbasek powitaliśmy długo oczekiwaną wiosnę (zobacz zdjęcia).

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 4

W tym miesiącu 132

Razem 15919

Nadanie imienia Jana Pawła II

tlovideo

Nasza szkoła na mapie